Říjen 2012

Jednorožec Samuel

31. října 2012 v 8:21 | Týňule
Ahoj já jsem Samuel a jsem jak vidíte jednorožec. Jsem první jednorožec nalezený v Sunset Vally. Dříve jsem se nemohl nikde ukázat protože jakmile se rozlehlo že existuje jednorožec začali přijížděc lovci divikých koní ze všech zemí aby mě ulovili protože na mě byla vypsana odměna 1 000 000 000 !!! STRAŠNÝ !! Tak jsem se bál... kdo by se potom staral o mé divvoké koníky kdybych tady nebyl ?!... No jednou našli mé hnízdečko u potoka tak jsem běžel horami, kolem pláže až jsem doběhl k Suisen k baráku ... tam bylo krásných a hodných koníků !! Suisen je jediný člověk kterému věřím !! Zůstal jsem u ní a za odměnu se mnou jezdila na mezinárodní závody ve všem možném. A taky že jsme vyhrávali ;).. Když lovci odjeli s tím že jsem se vytratil musel jsem se zase vrátit do divočiny kam patřím ale za Suisen budu chodit furt... :) TADY JSME JAK BĚŽÍME OD POTOKA ABY JSME UNIKLI LOVCŮM !!

Koko

31. října 2012 v 8:12 | Týňule
Ahoj, jmenuji se Koko a jsem syn Šarlotky a tatínek je neznámí... :( Mám straně rád Samuela, hrajem si spolu, honíme se no prostě bomba :). Jinak často se válím protože jsem čuňátko :P. TADY JSEM JAK JSEM SE DOVÁLEL :P !!

Domino

18. října 2012 v 15:44 | Týňule
Ahoj já jsem Domino, čistokrevný mustang královského původu. Suisen ze mě udělala peerfetního skokana. Brzy půjdu k novému majiteli který se mnou pojede do Kanady a tam budu závodit státní závody :). TO JSEM JÁ JAK SKÁČU PŘES VODNÍ PŘÍKOP SE SUISEN !!

Leonardo

18. října 2012 v 15:24 | Týňule
Ahoj já jsem Leonardo, jsem divoký kůň a pocházím z jižní Ameriky. Jsem stydlivý a trošku agresivní koník Mrkající. Ale když se jede na závody stává se ze mě dokonalý sportovec u kterého byste neřekli že může být vůbec zlý. Miluju skákání a běhání a i svoje spolubydlící a Christine se Suisen. Až dojdu k mezinárodním závodům tak mě Suisen nejspíš prodá nějakému moc hodnému majiteli Usmívající se. TADY JSEM UTEKL SUISEN A SKÁČU SI SÁM Mlčící

Pláž, Gin a já

17. října 2012 v 23:41 | Týňule
S Ginem jsme se hned ráno vydali na pláž kde se mu moc líbiloMrkající... pořáně se vyřádil tak jsme si i něco skočili Mlčící...


Wiki a Christine

17. října 2012 v 22:59 | Týňule
Ahoj já jsem Christine 11. letá holka z dětského domova odkaď si mě adoptovala Suisen když jsem se narodila rodiče měli autonehodu a umřeli. Dlouho jsem se s nikym nebavili a nedávala najevo svoje city, od té doby co jsem u Suisen se můj stav zlepšil... Začala jsem jezdit na koních a pomáhat tak Suisen, chodím na balet a do budoucna bych chtěla být herečka :)

Welthina

17. října 2012 v 22:50 | Týňule
Ahoj jmenuji se Welthina. Jsem nevlastní sestra Bolera a můj otec má mamku kříženou s dalmatinem ( další pokus naší městské laboratoře ). Bolera po jeho vychování dala Suisen k adopci a koupila si mě. Jenom že neví jedno..., já se strašně bojím lidí a tak to mezi námi lehké NEBUDE !! K lidem mám nedůvěru už kvůli tomu co provedli babičce, Ginovi a Šarlotce. Snad se moje důvěra k lidem vrátí S vyplazeným jazykem. TO JSEM JÁ JAK SE MAZLÍM SE SUISEN !!

Bolero

17. října 2012 v 16:16 | Týňule
Ahoj já jsem Bolero. Jsem syn Šarlotky a je mi 5 měsíců nemám rád vodítko a ohlávku a už vůbec nemám rád když musím někoho poslochat takže to se mnou Suisen bude mít těžký ale budu se snažit Mrkající. Tatínek je Ohnivák je to bělouš, kříženec a je velmi šikovný jako maminka tak nevím po kom to mám, ale třeba z toho vyrostu a taky budu takový ... Zatím jsem toho moc nezažil ale strašně mám rád běhání mohl bych běhat furt. Tak uvidíme Usmívající se TADY JSEM JAK BĚHÁM PO ZAHRADĚ A PROVOKUJI TÍM MAMINKU !!

Gin

17. října 2012 v 15:41 | Týňule
Ahoj já jsem Gin. Jsem nepovedený pokus z kterého měl být neviditelný hannoverský kůň ale kvůli technickým důvodům se jim povedlo akorát zvýraznit mou kostru na povrch nacož jsem na dlouho šel do kómatu, ovšem vědci říkali že už se neprobudím a tak mě vyhodili jak ODPAD do lesa. Když jsem se probudil měl jsem hlad, žízeň a nevěděl co jsem a jak jsem se tu vzal což se mi později vybavilo. Tak jsem bloudil po horách a lesích až jsem našel dům Suisen kde jsem se seznámil se Šarlot která mě tam potají krmila a schovávala. Nebylo mi tak jasný proč jsme oba rozdílní ale bylo mi to jedno protože jsem jí měl hodně rád a byla to moje nejlepší kamarádka. Jednou ráno mě Suisen našla ve stodole a slíbila mi že mi najde skvělého majitele a dala mě k adopci. V útulku jsem byl smutný a nejedl jsem, asi po dvou týdnech jsem měl 2 narozeniny a moje pečovatelka mě vezla k mé nové majitelce cesta mi byla povědomá ale toho jsem si nevšímal a usnul jsem. Probudil jsem se a vedle mě stála Šarlotka a řehtala. Suisen mě zase adoptovala aby svůj slib dodržela a taky že ano. Teď už mi jsou 3 roky a jsem nasvalený, výborný dostihový kůň a miluji military. TO JSEM JÁ JAK TRÉNUJI NA ZÁVODY V CROSS COUNTRY !!

Šarlota

17. října 2012 v 14:58 | Týňule
Ahoj já jsem Šarlotka. Jsem zebra křížená s conemarem a hannoverem, jsem výborná skokanka díky hannoverskému původu. Ostatní koně mě moc rádi nemají a oddělují mě ode mě. Jenou mě Suisen ( moje majitelka ) našla mimo stádo a každý den mě chodila krmit a hýčkat protože jsem byla dost vyhublá a tak si získala moji důvěru a já se k ní nastěhovala. Ona je moje celoživotní štěstí později k nám přivezla Gina o tom se taky dozvíte a taky se dozvíte jak se
stalo že je můj bratr. Mrkající TO JSEM JÁ JAK SKÁČU SE SUISEN !!